Торт «Каприз»

Торт «Каприз»

Артикул  4820115740563
Вага, кг :  0,5, 1,0
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «КАПРИЗ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт складається з ароматних і легких бісквітних коржів з маком. Кожен корж покритий вершковим кремом з додаванням згущеного молока і посипаний родзинками з арахісом. Поверхня торта прикрашена стружкою з кондитерської глазурі і посипана подрібненими смаженими горіхами, що більше підкреслює його смакові якості.
Якщо Ви хочете приємно порадувати і здивувати своїх близьких, торт «Каприз» стане неперевершеним подарунком і подарує легкий, ніжний, ароматний і неповторний смак.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Торт відноситься до тих страв, вік яких точно невідомий. Історики, за підтримки лінгвістів, вважають, що перші торти з'явилися приблизно 2000 років тому в Італії, так як слово «торт» в перекладі з італійської означає щось витіювате, хитромудре і багато прикрашене.
Є також версія, що торти не могли з'явитися де-небудь ще, крім як у Греції - на її території були знайдені прикрашені малюнками і аплікаціями пиріжки з перетертих і зварених зерен. За іншою версією вважається, що тільки на Сході могли з'явитися складні рецепти тортів.
Але як би там не було, сьогодні засновником моди у світі тортів вважається Франція. Саме у Франції з'явилося те, без чого сучасні торти були б неможливі - безе, крем, карамель, желе і багато іншого.


17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...