Торт «П' яна вишня»

Торт «П' яна вишня»

Артикул  4820115741010
Вага, кг :  0,65, 1,2
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «П'ЯНА ВИШНЯ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - бісквітно-кремовий торт, який складається з бісквітних коржів з додаванням какао. Кожен шар бісквітів просякнутий сиропом і покритий сметанним кремом з додаванням заспиртованих вишень, що і додає торту свою вишуканість і неповторність. Поверхня торту прикрашена візерунками з шоколаду і вишнею.
Цей домашній, добре відомий торт «П'яна Вишня» не залишить байдужими навіть найвибагливіших споживачів. А звичайна вечеря перетворить на незабутній і романтичний вечір.

ЦІКАВІ ФАКТИ

В історії кулінарії існує кілька версій, про те, як і де, міг з'явитися рецепт цього торта. З одного боку, Греція - прародителька пиріжків з ягід. З іншого боку, тільки Схід може стати батьківщиною такої солодощі, яка може здивувати вибагливого гурмана. Сучасна кулінарія визнає володаркою десертів і солодощів Францію. Саме французькі коріння мають бісквіти, желе, безе.


17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...