Торт «Київський новий»

Торт «Київський новий»

Артикул  4820060760623
Вага, кг :  0,5, 0,8
Упаковка :  картон

ТОРТ «КИЇВСЬКИЙ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми складається з двох ніжних повітряно-горіхових коржів, з великою кількістю фундука, просочений ніжним ванільним кремом на основі вершкового масла і вершкового крему з додаванням какао.
Фантастичний, винятковий і неймовірний смак «Київського» торта - родом з дитинства, не тільки прикрасить Вашу сімейну вечерю, але і стане прекрасним подарунком на будь-яке свято для рідних і близьких.

ЦІКАВІ ФАКТИ 

Розквіт популярності Київського торта припав на часи СРСР. У 1956 році, коли 17-річна дівчинка, не вступивши до медінституту, пішла працювати учнем кондитера. Спочатку вона вчилася "розмальовувати" торти.

Не все і не відразу пішло у дівчини гладко. Але для досягнення першого успіху дівчині знадобилося півроку напруженого навчання. І в тому ж 56-му вона розробила рецепт "Київського торта". Вже через рік «Київський торт» отримав бронзову медаль на кондитерському конкурсі.
За свою більш ніж п'ятидесятирічну історію, торт став одним із символів Києва.
17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...