Торт «Чарівний ключик»

Торт «Чарівний ключик»

Артикул  4820060762559
Вага, кг :  0,55, 1,1
Упаковка :  картон

ТОРТ «ЧАРІВНИЙ КЛЮЧИК» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми, складається з шару білого бісквіта і шару бісквіта з какао. Коржі поєднуються між собою неймовірно смачним кремом «Іриска».
Класичний смак бісквітно-кремового торта відмінно підійде як десерт для святкування будь-якого свята. А неймовірний смак крему «Іриска» не залишить байдужих навіть найменших покупців.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Перша згадка про бісквіт датується XV століттям. Про нього згадується в суднових журналах англійських моряків. Перед далеким тривалим плаванням корабельний кок обов'язково завантажував в трюм корабля достатню кількість злегка підсушеного бісквіта, що називався «корабельним бісквітом», а, іноді, чомусь «морськими сухарями». Справа в тому, що бісквіт зовсім не містив вершкового масла. Ця особливість дозволяла йому довгий час не пліснявіти в досить сирих морських умовах, залишаючись придатним для вживання на весь час плавання. До того ж бісквіт володів високою поживністю і, разом з тим, порівняно невеликим об'ємом, що робило його дійсно корисним продуктом для мандрівників.


17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...