Торт "Медовий"

Торт "Медовий"

Артикул  4820060762290
Вага, кг :  0,7, 1,0, 2,2
Упаковка :  коррекс, ТВ ящик

ТОРТ «МЕДОВИЙ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт прямокутної форми, складається з шарів ароматних медових коржів з додаванням натурального меду, покритих заварним кремом з додаванням легких вершків. Торт прикрашений медовою крихтою з медових коржів.
Ніжний домашній смак не залишить байдужих навіть найвишуканіших шанувальників солодощів.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Дружина імператора Олександра I не любила мед. Прислуги і кухарі при дворі прекрасно були інформовані про цю смакову особливість Єлизавети Олексіївни і готували для неї десерти і солодкі ласощі з різних компонентів, але тільки не з меду. В один прекрасний день при імператорському дворі з'явився новий кондитер, який не мав уявленння про те, що вважає за краще їсти дружина імператора на десерт. Новий кондитер вирішив приготувати особливе частування - торт, який мав неодмінно припасти до смаку Єлизавети Олексіївни.

Торт був приготовлений і поданий імператриці, солодке частування вийшло настільки смачним і ніжним, що дружина Олександра I не просто не розлютилася на нового кондитера, але і веліла щедро нагородити за його винахідливість. Саме з тієї пори, торт Медовий став найулюбленішою солодкою стравою Єлизавети. Через певний час медовий торт став користуватися величезною популярністю в багатьох країнах.


17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...