Печиво "Каштанчик з молочною начинкою"

Печиво "Каштанчик з молочною начинкою"

Артикул 
Вага, кг :  3,5
Упаковка :  ТВ ящик

ПЕЧИВО «КАШТАНЧИК» З МОЛОЧНОЮ НАЧИНКОЮ ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - заварне печиво круглої форми, наповнене всередині кремовою начинкою з молочним смаком. Поверхня глазурована кондитерською глазур'ю, що надає печиву більш насиченого шоколадного смаку.
Ласощі, які неможливо забути, - печиво «Каштанчик» ідеально підійде як окремий десерт на будь-яке свято або просто до вечірнього столу.

ЦІКАВІ ФАКТИ

За деякими даними ідея отримання згущеного молока була запропонована в 1810 г французом Ніколя Аппер. Цей паризький кондитер виявив, що якщо прокип'ятити банку з соком, її вміст довго не зіпсується. А після довгих дослідів, він з'ясував, що молоко краще зберігається в запаяних жерстяних банках, які до того ж не лопаються при кип'ятінні. Однак цей винахід було запатентовано американцем Гейлом Борденом 19 серпня 1856. У 1850 Борден взявши за основу ідею француза створив «м'ясний сухар», і в 1851 був запрошений до Лондона на торговельну виставку. Повертаючись, він став свідком загибелі кількох дітей через отруєння недоброякісним молоком хворих корів. З цього моменту Борден зайнявся згущенням молока.


17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...