Про компанію

ПАТ «Ватутінський хлібокомбінат» («Компанія») зареєстровано й розташована в центрі України, в місті Ватутіне Черкаської області, в межах 200 км від Києва. Компанія має потужним і сучасним виробничим комплексом, значними складськими площами.

В даний час, Компанія - великий український виробник борошняних кондитерських виробів, з національною дистрибуцією своєї продукції у всіх каналах продажів. Компанія також є локальним постачальником хлібобулочних та здобних виробів. Основний обсяг продукції виробляється під власними торговими марками «Чарівниця» і «Ватутінський хліб». Працюють і активно розвиваються кілька проектів Private Label: на внутрішньому ринку - під торговими марками «Aro», «Еко», «АВК», на зовнішніх - «ZLOTA TRADING».

Продукція реалізується в усіх регіонах України через авторизованих дистриб'юторів і мережевих рітейлерів, а також експортується в США, Канаду та інші країни.

 

 

17.11.2015
Невтомні кондитери продовжують створювати нові десерти-шедеври, але деякі торти залишаються улюбленцями публіки протягом декількох століть і стали іменами загальними.
подробнее...
17.11.2015
Зі старовинного французького «десерт» (від дієслова desservir) перекладається як "прибирати зі столу", і сьогодні незмінно асоціюється з чимось солоденьким і смачненьким.
подробнее...
16.11.2015
Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. Але сьогодні дуже гостро стоїть питання того чи шкідливе вживання солодкого для нашого організму.
подробнее...